Sherbimet Tona

PER SHTEPITE & BIZNESET TUAJA

Ne i pershtatemi kerkesave tuaja per te arreduar cdo ambjent plot stil. Dizajne te pershtatshme dhe funksionale per shtepi, zyra, lokale dhe institucione, krijojne nje harmoni te mahnitshme midis te thjeshtes, bashkohores dhe modernes.

null

Apartamente & Vila

null

Ambjente Biznesi

null

Institucione

RRETH NESH

KUSH JEMI & C’FARE BEJM

Me mbi 20 vjet ne fushen e prodhimit te mobiljeve…e nisem thjesht, me pak staf por me eksperience e njerez te kualifikuar te cilet punuan pa lodhje dhe me deshiren per tu rritur gjithmone e me shume. Punimet tona, me nje dizajn unik dhe te ideuara secila posacerisht per ambjentet tuaja na ndihmuan per te krijuar besim per punen cilesore tek klientet qe na perzgjedhin.

Me kalimin e viteve u beme me shume, per te permbushur nevojat tuaja ne kohen e duhur dhe me cilesine maksimale. Qellimi yne eshte ti pershtasim mobiljet ne menyre te persosur per te krijuar nje ambjent te ngrohte dhe te rehatshem. Ekipit tone te ideuesve dhe prodhuesve tashme i jane bashkuar edhe arkitekte te kualifikuar te cilet i japin ambjentit tuaj ngjyrat, stilin dhe rehatine e munguar.

Punet Tona

PROJEKTE QE NA BEJNE KRENAR

Ne pershtatemi me cdo ambjent tuajin….Nese deshironi te arredoni shtepine apo cdo ambjent tjeter qe zoteroni arkitektet tane se bashku me ekipin e zbatimit ju vijne ne ndihme  per ti  dhene ambjenteve tuaja funksionalitetin dhe rehatine e duhur.

Shiko te gjitha projektetNa Kontakto

Suksesi Yne

NJE EKIP I KUALIFIKUAR DHE PROFESIONAL

STAF PROFESIONAL

PROJEKTE CILESORE

KORREKTESI NE ZBATIM

KLIENTE TE KENAQUR

Partneret Tane

TE BESUAR DHE EKSPERTE NE FUSHAT PERKATESE

Na Kontaktoni

OSE VIZITONI SHOWROOMI-IN TONE